הפועל יקנעם אלופת המדינה לנשים!

26/5/22

הפועל יקנעם גברה הערב בוינגייט 4-18 על אס”א ת”א, זכתה באליפות שביעית בתולדותיה והשלימה דאבל לאחר שזכתה מוקדם יותר העונה גם בגביע המדינה.

הצפוניות ניצחו במשחק הראשון של הגמר 2-11 והערב כאמור השלימו את המלאכה במשחק הגומלין. המשחק נפתח צמוד כאשר בסיום הרבע הראשון לוח התוצאות הראה 2-2. ברבע השני יקנעם ברחה בהובלת נופר הוכברג ובסיום המחצית הובילה 3-7. המחצית השנייה הייתה בשליטה מוחלטת של יקנעם ובסיום המשחק כאמור 4-18. דר מנקרמן, שהוכתרה כמצטיינת המשחק, כבשה חמישה שערים. מנקרמן זכתה בכרטיס טיסה מתנת חברת ארקיע, היא קיבלה את הפרס ממר צחי וייס, הממונה על קשרי הספורט בחברה.

מנקרמן סיכמה את המשחק: “הראינו כל הקבוצה כדורמים ברמה גבוהה. עבדנו קשה בשביל הגמר הזה וכל העונה. אני גאה בנו שלקחנו את הדאבל והראינו שאנחנו הכי טובות. אנחנו מאוד מגובשות כקבוצה ואני חושבת שהגיבוש שיש לנו מחוץ למים עוזר לנו גם במים”.

יהב פרקש הוסיפה: “התחושות מטורפות. התכוננו לזה כל העונה כמו שצריך עד המשחק האחרון. עבדנו כל כך קשה, אימוני בוקר, אימוני כושר ואימוני ערב. העבודה השתלמה לגמרי”.

את צלחת האליפות העניקו נורית שרביט – מפקחת ספורט נשים במנהל הספורט, מורן מסיקה – מנהלת אתנה ישראל, רויטל גלוסקא – יו״ר איגוד הכדורמים ועמית אבנר – מנכ״ל איגוד הכדורמים.

מוקדם יותר, גברה הפועל עמק הירדן על הפועל קרית טבעון בתוצאה 5-21 וסיימה את העונה במקום השלישי. האניקה סלחטר ההולנדית הובילה את הקבוצה הצפונית עם לא פחות מ-12 כיבושים.

לאחר משחקי הנשים, קיבלנו את משחקי הגומלין של חצאי הגמר לגברים. במשחק הראשון, גברה אס”א ת”א על הפועל קרית טבעון בתוצאה 8-11. דווקא טבעון הייתה זו שפתחה טוב את המשחק כאשר עלתה ליתרון של 1-5. עד המחצית אס”א צמצמה ל-5-3, ובמחצית השנייה השתלטה לגמרי על המשחק ובסיום כאמור ניצחה ועלתה לגמר. קפטן הקבוצה עידו גולדשמידט וים קבקוב הובילו את הקבוצה עם שלושה שערים כ”א.

במשחק השני נפגשו הפועל פלרם זבולון והפועל גבעת חיים. בהמשך ישיר למשחק הראשון, זבולון פתחה חזק מאוד ובמחצית הוליכה 0-7. פיליפ צ’וריץ’ הוביל את הקבוצה עם ארבעה שערים ובסיום 2-14. המשחק הראשון של הגמר יתקיים ב-6/11 והגומלין חמישה ימים לאחר מכן. המשחקים יתקיימו בוינגייט.

חדשות נוספות

בודק...