אס"א ת"א זכתה באליפות המדינה לנערות

6/6/22

משחק הגומלין של גמר הפלייאוף לנערות סיפק הערב (שני) דרמה אדירה בבריכה שבמכון וינגייט. הפועל קרית טבעון ניצחה 14-18 ושלחה את המשחק לדו קרב פנדלים, בעקבות הניצחון 10-14 של אס״א במשחק הראשון. דו קרב הפנדלים היה מורט עצבים ובסופו אס״א מנצחת 4-5 וזוכה באליפות המדינה לנערות!

טבעון פתחה את המשחק בצורה מצוינת ובסיומו של רבע ראשון רב שערים הוליכה 3-6, רק שער אחד משוויון במפגש הכפול. ברבע השני הצליחה אס”א לצמק ובמחצית 6-8 לטבעון. הרבע השלישי המשיך להיות צמוד ובסופו טבעון ביתרון של שער אחד בלבד, 11-12. הרבע המכריע היה דרמטי ביותר, כאשר לקראת הסוף כבר נראה היה שטבעון לא תצליח לנצח בהפרש של ארבעה שערים, אך סיום דרמטי הוביל כאמור לניצחון 14-18, מה שקבע שהאליפות תהיה מוכרעת בפנדלים. בשורות טבעון הצטיינו מייה תירוש שכבשה לא פחות משמונה שערים ושחר עמור עם חמישייה משלה. את אס”א הובילו לטם תורג’מן עם ארבעה שערים, רוני גזית ומאיה ליכטנשטיין עם שלושה כיבושים כ”א.

גם הפנדלים המשיכו להיות מותחים מאוד, כאשר רק לאחר שבעה פנדלים לכל קבוצה הגיעה ההכרעה ובסיום השחקניות של עידו קרן זוכות באליפות. כל הכבוד לשתי הקבוצות על צמד משחקי גמר נהדרים וספורטיביים, ולקהל שעודד ללא הפסקה!

כבשו לאס”א (ללא דו קרב הפנדלים): לטם תורג’מן (4), מאיה ליכטנשטיין (3), רוני גזית (3), גאיה לורברבוים (2), גילי בורנשטיין, שירי ויסמן.

כבשו לטבעון (ללא דו קרב הפנדלים): מייה תירוש (8), שחר עמור (5), מאיה ושדי (2), אביגיל קליין, עינב עמור, אביה גודס.

שפטו את המשחק: דרור לובן ואיל גבל.

חדשות נוספות

בודק...