אמיר ויינברג מונה למאמן הנבחרת הצעירה

10/4/22

הנהלת האיגוד אישרה את מינויו של אמיר ויינברג לתפקיד מאמן נבחרת ישראל לבנים U-14, בעקבות המלצתה של הוועדה המקצועית.

ויינברג החל את דרכו בכדורמים כשוער נוער בהפועל נתניה, בהמשך עבר לקבוצת הנוער של אס”א ת”א, כאשר קבוצתו הראשונה בבוגרים הייתה מכבי קרית אונו בסוף שנות ה-90. לאחר מכן שיחק גם באס”א ת”א, קרית טבעון, גוש זבולון והפועל פ”ת. זכה כשחקן ב-6 אליפויות וב-5 גביעי מדינה. ויינברג שיחק בשנת 1993 יחד עם נבחרת הנוער באליפות אירופה ולאחר מכן עבר לנבחרת הבוגרת עד שפרש ממנה בשנת 2005. בארבע השנים האחרונות שלו בנבחרת שימש כקפטן.

את קריירת האימון החל בשנת 2003 בטבעון, וב-2005 הקים את המועדון הפועל בית יצחק בו הוא משמש עד היום כמנהל וכמאמן ראשי. ב-2013 הוביל את קבוצת הנוער לאליפות המדינה ובהמשך זכה עם קבוצות הנוער והנערים בחמישה תארים נוספים (אליפות/גביע). ב-2007 היה עוזר מאמן של נבחרת ישראל U-15, ובשנים 2012/13 אימן את נבחרת U-17.

אמיר ויינברג: ״שמח מאוד שנבחרתי להוביל את פרויקט נבחרת ישראל הצעירה. יש לנו בני נוער מוכשרים ואיכותיים וזה הזמן להביט קדימה ולעבוד קשה בכדי להקים נבחרת איכותית שתייצג את המדינה בכבוד. אנו מעוניינים שכל ילד שמצטרף לכדורמים ישאף להיות שחקן נבחרת. רוצה להודות להנהלת האיגוד שנתנה לי את המושכות להוביל את הדור הצעיר ולעשות את הדבר שאני כה אוהב. יחד, תוך שיתוף פעולה בין כל הגורמים, נצליח לבנות נבחרת טובה ותשתית איכותית לעתיד״.

חדשות נוספות

בודק...